صفحه ها
دسته
وبلاگ

سایت

آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 202895
تعداد نوشته ها : 171
تعداد نظرات : 6
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان

احمدی نژاد در دیدار وزیر امور خارجه امارات :
 گسترش روابط کشورهای منطقه عامل اصلی خنثی شدن توطئه هاست

رییس جمهور تاکید کرد که گسترش و افزایش همکاری کشورهای منطقه عامل اصلی پیشرفت و جلوگیری از تحمیل مشکلات مستکبران به ملت هاست.
به گزارش ایسنا، دکتر محمود احمدی نژاد سه شنبه شب در دیدار وزیر امور خارجه امارات متحده عربی، مناسبات و روابط کشورهای منطقه از جمله ایران و امارات را به نفع ملت های دو کشور و منطقه دانست و تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران برای توسعه همکاری ها با کشورهای منطقه از جمله امارات متحده عربی محدودیتی ندارد.
وی با اشاره به حجم بالای مبادلات تجاری ایران و امارات متحده عربی گفت: باید از همه ظرفیت های فراوان تهران و ابوظبی استفاده کرد.
وزیر امور خارجه امارات متحده عربی نیز در این دیدار روابط با جمهوری اسلامی ایران را برای امارات متحده عربی مهم دانست و تصریح کرد: ابوظبی خواستار گسترش و افزایش نامحدود مناسبات همکاری ها با تهران در بخش های مختلف است.

پنج شنبه نوزدهم 9 1388

من به شما یک وبلاگ خیلی عالی رامعرفی می کنم.

آدرس:galory.blogsky.com

چهارشنبه بیست و چهارم 4 1388

مذاکرات محرمانه اوباما با سران سازمان های صهیونیستی در آمریکا

رئیس جمهوری آمریکا با رهبران سازمان های صهیونیستی این کشور به طور محرمانه دیدار و گفت وگو کرد.
به گزارش خبرگزاری جمهوری اسلامی، «باراک اوباما» دیروز با رهبران بیش از 12 سازمان صهیونیستی در آمریکا به طور محرمانه دیدار کرد. در این دیدار، سیاست های جاری و آتی واشنگتن در خاورمیانه، محوری ترین موضوع مورد بحث میان طرفین بود. روزنامه صهیونیستی «جروزالم پست» با افشای دیدار فوق، اطلاعات بیشتر و دقیق تری در مورد مذاکرات فی مابین نداد.
اوباما که قبلا و در شهر و زادگاهش (شیکاگو) ارتباطات نزدیکی با جریان های صهیونیستی داشت، اخیرا هولوکاست (کشتار افسانه ای یهودیان توسط هیتلر) را فصلی هولناک در تاریخ دانست.

دسته ها : بین الملل
سه شنبه بیست و سوم 4 1388
اندیشمند ترکیه ای: قتل بانوی محجبه در آلمان شرم آور است
آنکارا- "علی یرآل" رییس بنیاد " فرهنگ و همبستگی اهل بیت " ترکیه قتل یک بانوی مسلمان در آلمان به علت حجاب اسلامی را شرم آور خواند.
وی روز یکشنبه در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا با وحشیانه خواندن حمله به بانوی مسلمان در آلمان و قتل وی گفت: آنانی که ادعای انسانیت، دمکراسی، تمدن را دارند چگونه در خاک خود چنین امری را می توانند بپذیرند.
یرآل افزود : هر انسان باید مذهب ، نژاد، ایمان، فلسفه، طرز زندگی و پوشش دیگران را حتی اگر قبول نداشته باشد محترم بشمارد.
وی تصریح کرد: چنین رخدادی در آلمان که در مرکز اروپا واقع شده و در دادگاه و مقابل چشم عوامل قضایی اقدامی وحشتناک است که انسان را به تفکر وا می دارد .
این اندیشمند ترکیه ایی با اشاره به این که این مساله نمایانگر این است که دشمنی با اسلام و مسلمانان د حال شدت گرفتن است، افزود : این عمل غیر انسانی مظلومیت مسلمانان را به اثبات می رساند و نشانگر افزایش تعداد مخالفین اسلام و مسلمانان در جهان غرب است.
یرآل با تاکید بر این که مسلمانان باید در شناساندن بیشتر خود تلاش کنند، گفت: چنین رخدادی یک نقصان و کاستی برای اروپا و امری شرم آور است.
شهید " مروه الشربینی " که به علت داشتن حجاب از سوی یک فرد نژاد پرست در آلمان به شهادت رسید، شهیده حجاب نام گرفت .
سکوت معنادار مقامات و رسانه های غربی نسبت به قتل این زن مسلمان احساسات مسلمانان جهان را برانگیخته است .
دسته ها : بین الملل - مذهبی
يکشنبه بیست و یکم 4 1388
سفیر ایتالیا به وزارت امور خارجه احضار شد
سفیر ایتالیا در تهران توسط مدیر کل غرب اروپا به وزارت امورخارجه احضار و مراتب اعتراض جمهوری اسلامی ایران نسبت به سرکوب شدید اعتراض کنندگان عدالتخواه توسط پلیس ایتالیا ، به وی ابلاغ شد.
به گزارش روز جمعه ایرنا ، مدیر کل غرب اروپا این گونه رفتارهای سرکوبگرانه را نقض آشکار آزادیهای اجتماعی و اصول دمکراسی دانست و آن را شدیدا محکوم کرد.
مدیر کل غرب اروپا همچنین بکار گیری خشونت توسط پلیس ایتالیا علیه تظاهر کنندگان ومخالفان اجلاس گروه هشت در آکوئیا ایتالیا را محکوم وخواستار عمل به تعهدات بین المللی از سوی دولت این کشور شد .
ایتالیا ریاست اجلاس سالانه گروه هشت کشور صنعتی جهان از تاریخ 17 تا 19 تیرماه را برعهده دارد .
دسته ها : بین الملل
جمعه نوزدهم 4 1388
X