صفحه ها
دسته
وبلاگ

سایت

آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 192881
تعداد نوشته ها : 171
تعداد نظرات : 6
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان
زنگوله (گفت و شنود)

گفت: نخست وزیر رژیم صهیونیستی در جلسه کابینه این رژیم گفته است فتنه انگیزان و آشوبگران در ایران بزرگترین سرمایه اسرائیل هستند.
گفتم: وقتی سران فتنه و هوادارانشان به نفع اسرائیل و آمریکا شعار می دهند و علناً با جمهوری اسلامی ایران که خار چشم صهیونیست هاست دشمنی می ورزند، باید هم نتانیاهو آنها را سرمایه اسرائیل بداند.
گفت: ای بابا! کسی در این که سران فتنه و آشوبگران سرمایه اسرائیل هستند تردیدی ندارد.
گفتم: پس حرف حسابت چیه؟!
گفت: سؤالم این است که «سرمایه بزرگ»! اسرائیل چقدر کوچک است.
گفتم: خب! از قدیم و ندیم گفته اند «در لانه مور شبنمی طوفان است»!
گفت: ولی قرار بود خیلی سر و صدا داشته و فریادشان گوش فلک را کر کند!
گفتم: از یک بز پرسیدند چرا زنگوله ات صدا نمی دهد؟ جواب داد گذاشته ام روی «ویبره»!
دسته ها : گفت وشنود
پنج شنبه نوزدهم 9 1388
پرچم (گفت و شنود)

گفت: دیروز مهندس موسوی در جمع تعدادی از اعضای ستاد انتخاباتی خود گفته است باید راه گذشته را به شکل دیگری ادامه بدهیم.
گفتم: بعد از وقایع اخیر تنها گام باقی مانده برای موسوی و خاتمی و چند عامل پشت صحنه دیگر آن است که به جرم غائله آفرینی، قتل مردم بی گناه و همراهی با آمریکا و اسرائیل محاکمه و مجازات شوند.
گفت: موسوی گفته است «می خواهیم با پایبندی به قانون اساسی راه خود را ادامه دهیم»!
گفتم: یعنی اعتراف می کند که تاکنون به قانون اساسی پایبند نبوده است. معلوم نیست این دفعه دیگر آمریکا و اسرائیل چه برنامه ای را به آنها دیکته کرده اند؟!
گفت: آنچه مسلم است این که موسوی و خاتمی نه فقط با نظام اسلامی بلکه با ایران و ایرانی سرجنگ دارند و بعید نیست بگویند در قانون اساسی هم تقلب شده! و قانون اساسی دیگری موردنظر آنهاست!
گفتم: چه عرض کنم؟! شخصی به مغازه ای که پرچم کشورهای مختلف را می فروخت مراجعه کرده و گفت؛ یک پرچم ایران می خواهم. فروشنده پرچم ایران را آورد و یارو نگاهی به آن کرد و گفت؛ منظورم پرچمی است که زمینه اش آبی و قرمز است و روی آن چند تا ستاره دارد!!
دسته ها : گفت وشنود
پنج شنبه اول 5 1388

من به شما یک وبلاگ خیلی عالی رامعرفی می کنم.

آدرس:galory.blogsky.com

چهارشنبه بیست و چهارم 4 1388


گفت: یک خبرنگار آمریکایی از سناتور مک کین پرسیده است «شما که می دانستید آشوبگران در تهران یک عده اندک هستند و در مقابل طرفداران جمهوری اسلامی کاری از دستشان ساخته نیست، چرا از آنها حمایت کردید که ایران در پی انتقام باشد؟»
گفتم: خب! راست میگه، حیوونکی مقامات آمریکایی در جریان این آشوب ها بد جوری به جدول زده اند!
گفت: سناتور مک کین در پاسخ گفته است که آمریکا از آشوبگران در تهران فقط حمایت معنوی! کرده است.
گفتم: ولی خودشان اعتراف کرده بودند که از 6 ماه قبل برای عملیات روانی پیرامون تقلب در انتخابات و ایجاد آشوب بعد از آن 400 میلیون دلار بودجه اختصاص داده بودند.
گفت: حالا حمایت معنوی آمریکا چی بوده؟! یعنی سناتورهای آمریکایی و خاخام های صهیونیست برای اراذل و اوباش آشوبگر دعا می کرده اند؟!
گفتم: چه عرض کنم؟! بقالی یک حلب شیره انگور را که موش در آن افتاده بود به شخصی داد و گفت برای مرحوم پدرم یک سال نماز قضا بخوان! و بعد از مدتی برای حلالیت طلبی نزد او رفت و اعتراف کرد که آن حلب شیره نجس بوده است و طرف با تعجب گفت؛ عجب! پس بگو چرا هر وقت وضو می گرفتم که برای مرحوم پدرت نماز بخوانم، بی اختیار باطل می شد!!

شیره(گفت و شنود)

 
دسته ها : گفت وشنود
سه شنبه بیست و سوم 4 1388


مدیر اخراجی «رادیو زمانه» به مجیزگویی درباره شبکه رسانه ای وابسته به سرویس اطلاعاتی و وزارت خارجه انگلیس پرداخت و از عناصر ضدانقلاب خواست قدر بی بی سی را بدانند!
مهدی جامی که با وضعیتی خفت بار و تحقیرآمیز از سوی موسسه هلندی پشت صحنه رادیو زمانه برکنار شد، اکنون به تملق گویی شبکه ای می پردازد که 10سال برای رادیو و سایت آن مستخدمی کرده است.
وی در وبلاگ خود به انتقاد اخیر برخی محافل ضدانقلاب از فروکش کردن حمایت بی بی سی نسبت به آشوبگری در ایران- که نتیجه عقیم ماندن طراحی انجام گرفته بود- می پردازد و می نویسد: دوستان نباید خام تندروها شوند. از بی بی سی انتقاد کنید اما آن را متهم و محکوم و طرد نکنید. باید مراقب باشیم مهم ترین رسانه فارسی زبان به دست و زبان ما بی اعتبار نشود. شماری از بهترین رسانه پردازان و روزنامه نگاران و وبلاگ نویسان ایرانی در بی بی سی کار می کنند. حمله به بی بی سی ما را از یک سرمایه بزرگ انسانی و اجتماعی محروم می کند.(!) من کاملا موافقم که ما باید مدام از پستان بی بی سی شیر رسانه ای نخوریم و به آن آویزان نباشیم اما کاملا مخالفم و حتی بشدت مشکوکم که در نبود رسانه ملی فراگیر، بی بی سی را به زمین بزنیم و بی اعتبار کنیم و مدام متهم کنیم. مگر کدام ایرانی بودجه بی بی سی را تدارک می کند که این قدر خود را نسبت به آن محق می دانیم؟ بی بی سی رسانه ای است که سیاست های حرفه ای خود را دارد و شانتاژکردن فقط باعث می شود مرز دوست و دشمن را مخدوش کنیم(!)
این مزدبگیر آس و پاس که ادعای دموکراسی خواهی و ملی گرایی هم دارد بدون اینکه به نقش کثیف بی بی سی در کودتای 28مرداد اشاره کند، مجددا تاکید کرد: بهتر است قدر آنچه را داریم بدانیم. نسبت به بی بی سی مثبت بیاندیشیم و به ناشناس ها و تازه آمده ها اعتماد نکنیم.
گفتنی است مهدی جامی پس از 10سال سرویس دهی به بی بی سی فارسی، به سودای درآمدن از نوکری و رسیدن به ریاست، سال 85 سراغ تاسیس رادیو زمانه با بودجه دولت هلند رفت اما با وجود خدمتگزاری کامل، 2سال بعد (آبان 87) از سوی موسسه هلندی «پرس ناو» بدون هیچ توضیحی اخراج شد. در پی اعتراض جامی، مدیران موسسه هلندی خطاب به وی تصریح کردند که «شما برده رسانه ای ما هستید و هر طور بخواهیم با شما رفتار می کنیم.» پس از این توهین، هیچ صدایی از جامی در نیامد و وی با اطلاع از شأن و جایگاه واقعی اش سکوت کرد. اکنون به نظر می رسد نامبرده پس از 8-7 ماه سرگردانی مشغول چیدن مقدمات برای بازگشت بر سر کار سابق خود در انگلیس است.
رادیو زمانه در روزگار مدیریت جامی تبدیل به سایت و رادیویی با بیشترین هتاکی های صریح علیه اصول و مقدسات اسلامی- به شیوه برخی سیاستمداران هلندی- شد.

مجیزگویی برده اخراجی هلند برای ارگان رسانه ای دولت انگلیس (خبر ویژه)

 
دسته ها : گفت وشنود
دوشنبه بیست و دوم 4 1388
X