صفحه ها
دسته
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 238722
تعداد نوشته ها : 109
تعداد نظرات : 6
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان
حوادث کوتاه از کشور

غرق شدن پدر و پسر در رودخانه
شیراز-خبرنگار کیهان: پدر و پسری که برای شنا کردن به یکی از رودخانه های اطراف شهرستان استهبان رفته بودند در آب غرق شدند. جسد پدر 50 ساله و پسر 30 ساله با تلاش مأموران انتظامی و امدادگران از آب گرفته شد و به پزشکی قانونی انتقال یافت.
خفگی دختر بچه در آب گرم
ساری- خبرنگار کیهان: دختر بچه 11 ساله به نام «فاطمه الف» در آب گرم معدنی لاویج نور واقع در استان مازندران دچار خفگی شد و جان خود را از دست داد.
دستگیری 16 سارق حرفه ای در تبریز
تبریز- خبرنگار کیهان: با تلاش پلیس آگاهی تبریز 16 سارق حرفه ای مغازه، منزل، کیف، سیم کابل، ساختمان های نیمه کاره، لباس، صندوق صدقات، جیب بر، بنزین، کارت سوخت، شناسایی و ظرف 48 ساعت دستگیر شدند.
دستگری سارق 10 دستگاه موتورسیکلت
در مراغه
تبریز- خبرنگار کیهان: سارق حرفه ای بنام
«محمد-ا» پس از سرقت از 6 باغ و 10 دستگاه موتورسیکلت در مراغه، توسط پلیس این شهر دستگیر شد.پلیس، دو همدست وی در سرقت از باغات شخصی، بنامان «عباداله-ع» و «محمد- ن» را نیز به زندان انداخت.
کشف 13 هزار بطری مشروبات الکلی
ایرنا- فرمانده انتظامی مهاباد از کشف و ضبط یک محموله بزرگ مشروبات الکلی به تعداد 13هزار بطری در یکی از روستاهای این شهرستان خبر داد. سرهنگ اکبر اشرفی گفت: این محموله که برای انتقال به شهرهای بزرگ کشور در یک باغ و در زیر کاه جاسازی شده بود، با هوشیاری ماموران انتظامی این شهرستان کشف و در ارتباط با آن دو نفر دستگیر شدند.
جمع آوری هزاران انشعاب غیرمجاز برق
اهواز- خبرنگار کیهان: شرکت توزیع نیروی برق استان خوزستان با هدف پایدارسازی شبکه برق 30 هزار و 903 انشعاب غیرمجاز برق را در سطح استان جمع آوری کرد. همچنین برای 873 نفر از دارندگان انشعاب های غیرمجاز برق که به اخطارهای قبلی توجه نکرده بودند پرونده قضایی تشکیل داد.
کشته شدن کارگر شهرداری
خوراسگان- خبرنگار کیهان: کارگر شهرداری خوراسگان که مسئول آبیاری فضای سبز بود پس از اتمام کارش شیلنگ آب را به دور گردن خود انداخت و قصد عبور از خیابان داشت که در این هنگام با یک خودرو تصادف کرد. در اثر این تصادف وی به شدت مجروح شد و پس از مدت ها بستری شدن در خانه اش به دیار باقی شتافت.
کشف 3 تن موادمخدر در شیراز
شیراز - خبرنگار کیهان: جانشین فرماندهی نیروی انتظامی فارس گفت: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر این استان باخبر شدند یک شبکه گسترده تهیه و توزیع موادمخدر که در استان ها فارس، هرمزگان، کرمان، سیستان و بلوچستان تهران، خوزستان و کرمانشاه فعالیت دارد قصد انتقال یک محموله مواد افیونی را به فارس دارد. وی افزود: ماموران نیروی انتظامی با شناسایی اعضای این باند موفق شدند 3 تن مواد مخدر را کشف و ضبط کنند.
قاچاق موادمخدر
تحت پوشش سفرهای خانوادگی
اراک- خبرنگار کیهان: مردی ساکن تهران که در پوشش سفرهای خانوادگی به استان مرکزی، هروئین و کراک پخش می کرد در شهر اراک دستگیر شد.این فرد در حالی که 800 گرم هروئین فشرده (کراک) را در کیف مادرش جاسازی کرده بود به همراه مادر و همسرش دستگیر شد.
کشف یک میلیارد و 500 میلیون تومان کالای قاچاق
اراک- خبرنگار کیهان: مقدار قابل توجهی کالای قاچاق به ارزش یک میلیارد و 500 میلیون تومان همراه با بارنامه و اسناد گمرکی جعلی در دلیجان کشف و ضبط شد.قاچاقچیان با بارگیری کالاهای مزبور از بندر دیلم قصد انتقال آن را به تهران داشتند.مقادیر زیادی نارنجک صوتی محترقه، فشفشه، دستگاه کارت خوان ،CD خام و پوشاک از جمله کالاهای کشف شده هستند
دسته ها : حوادث
پنج شنبه اول 5 1388
مراقبت 13ساله همسر، شوهر را بیدار کرد

یک مرد چینی با مراقبت شبانه روزی همسرش پس از 13سال از حالت کما بیرون آمد وحیات خود را دوباره به دست آورد.
به گزارش شبکه خبری «سی ان ان» به نقل از روزنامه «چاینا دایلی»، این مرد چینی که 13 سال پیش بر اثر استنشاق گاز سمی به حالت کما رفته بود، به دلیل مراقبت های شبانه روزی و مستمر همسرش ناگهان به هوش آمد و زندگی دوباره خود را آغاز کرد.
«یانگ لینگ» همسر 51 ساله این مرد چینی در گفت وگو با روزنامه چاینا دیلی گفت: من حتی یک روز برای تسلیم شدن و به زانو درآمدن فکر نکردم و همه فکر و ذکر من به هوش آمدن شوهرم بود، چرا که ما زن و شوهر هستیم.
براساس این گزارش، یانگ لینگ در حال تمیز کردن خانه بود که ناگهان صدای شوهرش را شنید که او را صدا می کرد و به سرعت به سوی او شتافت و او را مشاهده کرد که سلامتی اش را بدست آورده است.شوهر این زن چینی که در پکن زندگی می کنند در حال حاضر توانایی ادعای کلمات به صورت محدود و خوردن غذا را دارد.به نوشته روزنامه چاینا دیلی، تنها دلیل بهبودی این مرد چینی فقط مراقبت های شبانه روزی همسرش در طی 13 سال گذشته بوده است.
دسته ها : اخبار جالب - حوادث
پنج شنبه اول 5 1388
X