صفحه ها
دسته
وبلاگ

سایت

آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 193733
تعداد نوشته ها : 171
تعداد نظرات : 6
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان
فروش فرم جمع آوری اطلاعات اقتصادی خانوار غیرقانونی است
رئیس مرکز آمار ایران فروش فرمهای جمع آوری اطلاعات اقتصادی خانوارها را غیر قانونی عنوان کرد.

محمد مدد در گفتگو با مهر با اشاره به فروش فرمهای جمع آوری اطلاعات اقتصادی خانوارها توسط برخی از افراد در سطح کشور گفت: فروش این فرمها غیر قانونی است.

رئیس مرکز آمار ایران تصریح کرد: توزیع فرمهای جمع آوری اطلاعات اقتصادی خانوارها به صورت رایگان از طریق سایت مرکز آمار، ادارات پست و مدارس مشخص شده برای طرح جمع آوری اطلاعات هدفمند کردن یارانه ها صورت می گیرد.

وی با تاکید بر اینکه این فرمها باید در قطعات A3 تکمیل و به مراکز مذکور تحویل داده شوند، گفت: در صورتیکه این فرمها از طریق سیستم کامپیوتر از سایت مرکز آمار در قطعات A4 تهیه شود، باید آنها را به قطعات A3 تبدیل کرد.

مدد دلیل این امر را مربوط به سیستم دستگاه های بازخوانی فرمهای اطلاعات اقتصادی خانوارها که قادر به بازخوانی قطعات کاغذ A3 هستند، عنوان کرد. 

وی از چاپ 5 میلیون فرم به ازای 17.5 میلیون خانوار ایرانی خبر داد و افزود: به عبارت دیگر فرمهای اطلاعات اقتصادی خانوارها دو برابر خانوارهای ایرانی است یعنی به ازای هر خانوار دو فرم به چاپ رسیده است.

رئیس مرکز آمار ایران از استقبال گسترده مردم برای تهیه این فرمها به ویژه در دفاتر پستی کشور خبرداد و تصریح کرد: فرمها به میزان کافی به چاپ رسیده و مردم نگران تهیه فرمها نباشند.


دسته ها :
دوشنبه هفتم 5 1387
X