صفحه ها
دسته
وبلاگ

سایت

آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 193738
تعداد نوشته ها : 171
تعداد نظرات : 6
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان


سخنگوی افراطی فراکسیون اقلیت در کمتر از 24ساعت، اظهارات آمیخته با خبط خود را پس گرفت. قنبری متاثر از زمزمه حلقه های پشت پرده، مدعی شده بود اعضای فراکسیون اقلیت دولت را مشروع نمی دانند و در جلسه رای اعتماد به کابینه جدید شرکت نمی کنند.
وی در عین حال یک روز پس از ادای این موضع بی اعتبار که در گفت وگو با پارلمان نیوز (سایت اقلیت) عنوان شده بود حرف خود را پس گرفت و به باشگاه خبرنگاران گفت: با توجه به اینکه تغییر و تحولات در سطح دولت قرار است اتفاق بیفتد، بررسی صلاحیت وزیران پیشنهادی رئیس جمهور مهم ترین اولویت کاری مجلس در هفته های آتی است.
داریوش قنبری افزود: مهم ترین دستور کار مجلس بعد از تعطیلات، بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی است و مجلس باید از اختیارات خود به نحو احسن استفاده کند و با اقتدار تمام به مدیران کارآمد رای اعتماد دهد هرچند که رئیس دولت نیز باید در معرفی کابینه تلاش کند از نخبگان سراسر کشور استفاده کند و اقلیت و اکثریت مجلس باید در این راستا حرکت جدی داشته باشند و تلاش کنند کابینه ای متفاوت شکل بگیرد.
به نظر می رسد عناصر پشت پرده ای که حرفی خام را در دهان این نماینده دهان بین گذاشته اند، پس از بررسی های لازم به فهم این واقعیت ساده و نه چندان بغرنج رسیده اند که در صورت عدم حضور نمایندگان اقلیت در مجلس، کسب رای اعتماد از سوی وزرای پیشنهادی آسانتر است و حضور و مخالف خوانی اقلیت می تواند لااقل به کاهش آرای آنان کمک کند و در عین حال از فضای جلسه رای اعتماد هم برای شانتاژ و تخریب دولت استفاده شود!
گفته می شود اظهارات افراطی سخنگوی اقلیت مجلس باعث اعتراضاتی در میان اعضای فراکسیون اقلیت شده و حتی برخی از این نمایندگان تمایل پیدا کرده اند سخنگوی عاقلتری برای خود انتخاب کنند. سخنان افراطی قنبری با استقبال رسانه های بیگانه مواجه شده بود.

عضو حزب باد مثل نماینده دهن بین (خبر ویژه)

 

دسته ها :
دوشنبه بیست و دوم 4 1388
X