صفحه ها
دسته
وبلاگ

سایت

آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 193055
تعداد نوشته ها : 171
تعداد نظرات : 6
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان
پیراهن طلایی به حسین عسگری رسید
پنجمین مرحله از تور بین المللی دوچرخه سواری کوئینگ هایلگ چین با کسب پیراهن طلایی توسط حسین عسگری به پایان رسید.

به گزارش خبرگزاری مهر، حسین عسگری روز گذشته در پایان پنجمین مرحله تور بین المللی دوچرخه سواری کوئینگ هایلگ چین توانست با اقتدار و با زمان 13 ساعت و 40 دقیقه و 46 ثانیه با غلبه بر حریفان در سکوی قهرمانی بایستد و پیراهن طلایی تور را  از آن خود کند.

در حساس ترین و سنگین ترین مرحله از مسابقات تور بین المللی دوچرخه سواری چین 132 دوچرخه سوار در قالب 20 تیم مسافت 4/172 کیلومتری مسیر گزیازن - گواید را در رشته استقامت جاده رکاب زدند و در مجموع رده بندی انفرادی و تیمی نمایندگان کشورمان حسین عسگری و تیم پتروشیمی تبریز به مقام قهرمانی دست یافتند.

در پایان مرحله پنجم تور حسین عسگری دوچرخه سوار تیم پتروشیمی تبریز با زمان 13 ساعت و 40 دقیقه و 46 ثانیه در سکوی نخست مجموع رده بندی انفرادی قرار گرفت و موفق به کسب پیراهن طلایی تور شد. "دیوید مکان" ایرلندی با 2 ثانیه اختلاف دوم و" استار ماتیج" از اسلوانی با 6 ثانیه اختلاف سوم شد.

در مجموع رده بندی تیمی نیز تیم پتروشیمی تبریز با زمان 41 ساعت و 3 دقیقه و با دو پله صعود عنوان قهرمانی را از آن خود کرد. تیم باشگاهی سادای ونزوئلا با 6 ثانیه اختلاف دوم شد و تیم لهستان با 19 ثانیه اختلاف بر سکوی سوم ایستاد.

در مجموع رده بندی انفرادی دوچرخه سواران آسیایی نیز حسین عسگری ، قادر میزبانی و احد کاظمی نمایندگان کشورمان به ترتیب در سکوهای اول تا سومی قرار دارند.

در پایان این مرحله "زاگوراندی" دوچرخه سوار اوکراینی با زمان 3 ساعت و 48 دقیقه و 42 ثانیه صدر نشین شد و "کوکجان جوری" دوچرخه سوار اسلوانی با زمان 3 ساعت و 48 دقیقه و 51 ثانیه دوم شد و "استار ماجیت" دیگر هم تیمی اش سوم شد. حسین عسگری ، قادر میزبانی و احد کاظمی نیز با زمان مشابه نفر دوم به ترتیب نوزدهم، بیستم و بیست و یکم شدند .

امروز و در ششمین روز و مرحله دوچرخه سواران در رشته استقامت جاده مسافت 115 کیلومتری مسیر گواید به گزینگ را رکابزن می زنند. در این تور دوچرخه سواران مطرح جهان از کشورهای ایران، چین، استرالیا، مالزی، روسیه، دانمارک، اوکراین، اسلوانی، ازبکستان، لهستان، سوئیس، هنگ کنک، ایتالیا، ایرلند و آلمان حضور دارند. این تور تا 30 تیرماه ادامه خواهد داشت.  

" خبرگزاری مهر "

دسته ها :
پنج شنبه بیست و هفتم 4 1387
X