صفحه ها
دسته
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 238748
تعداد نوشته ها : 109
تعداد نظرات : 6
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان
دل بوسکه سرمربی تیم ملی فوتبال اسپانیا شد
فدراسیون فوتبال اسپانیا ویسنته دل بوسکه را به عنوان جانشین لوییس آراگونس در تیم ملی فوتبال این کشور معرفی کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از سایت گل، آنجل ماریا ویار، رئیس فدراسیون فوتبال اسپانیا با تایید خبر حضور دل بوسکه در تیم ملی فوتبال این کشور از برگزاری مراسم معارفه وی در روز پنجشنبه هفته جاری (فردا) خبر داد.

دل بوسکه جانشین لوییس آراگونس می شود که توانست پس از چهار سال همکاری با تیم ملی فوتبال اسپانیا، این تیم را به عنوان قهرمانی مسابقات فوتبال یورو 2008 رساند.

مربی 69 ساله تیم ملی فوتبال اسپانیا پس از قهرمانی با ماتادورها در مسابقات فوتبال یورو 2008 به تیم فنرباغچه ترکیه پیوست تا این تیم را در فصل آتی مسابقات لیگ ترکیه و لیگ قهرمانان اروپا همراهی کند.

دل بوسکه که به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال اسپانیا انتخاب شده است با حضور در رئال مادرید به فوتبال اسپانیا معرفی شد و پس از دستیابی به موفقیت بسیار با این تیم به بشیکتاش ترکیه رفت.

فدراسیون فوتبال اسپانیا با هدف تداوم موفقیت های تیم ملی فوتبال این کشور در مسابقات جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی، دل بوسکه را جانشین لوییس آراگونس کرده است.

تیم ملی فوتبال اسپانیا در مرحله مقدماتی مسابقات فوتبال جام جهانی 2010 در قاره اروپا با تیم های ترکیه، بلژیک، بوسنی و هرزگوین، ارمنستان و استونی همگروه است. " خبرگزاری مهر "


دسته ها :
پنج شنبه بیست و هفتم 4 1387
X