صفحه ها
دسته
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 238786
تعداد نوشته ها : 109
تعداد نظرات : 6
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان
جشنواره اذان، احکام و انشای نماز دانش آموزان دختر کشور آغاز شد
مشهد – خبرگزاری مهر: اولین جشنواره اذان، احکام و انشای نماز دانش آموزان دختر سراسر کشور در مشهد آغاز شد.

به گزارش خبرنگار مهر در مشهد، علی دیانی دبیر این جشنواره ظهر امروز در مراسم افتتاحیه جشنواره در جمع خبرنگاران گفت: در این جشنواره نفرات برگزیده در هر استان در هر پایه ای 14 دانش آموز هستند که به تفکیک پایه و مهارت طبقه بندی شده اند.

وی گفت: این جشنواره با حضور 31 استان، یک گروه عشایر، یک گروه استثنایی برگزار شده که تعداد افراد شرکت کننده دختر462 نفر است.

دیانی اظهار داشت: در این جشنواره کارگاه های تخصصی برای دانش آموزان در همان رشته مسابقاتی برای تخصصی تر شدن آنها با حضور اساتیدی مجرب در نظر گرفته شده است.

غلامحسین افسری رئیس سازمان آموزش و پرورش خراسان رضوی نیز با بیان اینکه در این جشنواره از دانش آموزان دختر و پسر سراسر کشور برای شرکت در جشنواره دعوت شده است افزود: نماز سرود آزادی ما، اذان فریاد آزادی و عبودیت و نماز بالاترین ذکر خدا و احکام نماز، راه درست اقامه کردن و انشای نماز فرهنگ نماز را ترویج می کند.

وی تصریح کرد: انشای نماز به معنای مسابقه ای در باب نوشتن متن و مقاله ای با مشخصات انشا با موضوع نماز است که دانش آموزان در آن توانایی بسیاری کسب کردند.

بعد از پایان اولین جشنواره احکام، انشا و اقامه نماز دانش آموزان پسر سراسر کشور، جشنواره احکام، انشا و اقامه نماز دانش آموزان دختر سراسر کشور از امروز به مدت سه روز در مشهد آغاز به کار کرد.


دسته ها :
پنج شنبه بیست و هفتم 4 1387
X