صفحه ها
دسته
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 238784
تعداد نوشته ها : 109
تعداد نظرات : 6
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان
تهدیدهای اخیر غرب جدی است / کوچکترین تعرض به شدت سرکوب می شود
اردبیل- خبرگزاری مهر : سردار پاسدار محمد جعفر اسدی گفت: تهدیدهای اخیر غرب کاملا جدی است و با تهدیدهای 30 سال گذشته تفاوت دارد.

به گزارش خبرنگار مهر در اردبیل، سردار پاسدار محمد جعفر اسدی فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت : کشورهای غربی و به ویژه آمریکا از 30 سال پیش کشورمان را تهدید می کنند اما تهدیدهای اخیر آنها از نظر نیروی نظامی کشورمان جدی تلقی می شود.

وی افزود : آنها طی 30 سال گذشته در سایه پنهان شده بودند و افراد و عوامل مزدور خود را علیه کشورمان بسیج می کردند اما در حال حاضر خودشان وارد معرکه شده و به تهدید می پردازند.

وی عنوان کرد : ما به پشتوانه تجارب گرانبهای هشت سال دفاع مقدس و قدرت ایمان و اراده و عقیده راسخ در برابر این تهدیدهای دشمنان هیج مشکلی نخواهیم داشت و دشمنان باید بدانند که مردم کشورمان هیچ اهانت و توهینی را نخواهند پذیرفت.

سردار پاسدار اسدی تاکید کرد : آمریکا و کشورهای غربی می دانند که کوچکترین تعرض آنها به خاک کشورمان از طرف نیروهای نظامی با وحدت و همدلی و با توان بالای نظامی و امکانات دفاعی به شدت سرکوب خواهد شد.

وی یادآور شد : امروزه نیروهای نظامی کشومان بسیار توانمندتر و کارآمدتر از گذشته بوده و تا پای جان از مرزهای کشور حفاظت خواهند کرد.

فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران در ادامه با اشاره به رزمایش اخیر این نیرو تصریح کرد : این رزمایش نیز به مانند تمام رزمایشهای انجام گرفته در کشور در راستای آزمایش امکانات دفاعی جدید و کسب تجربه و مهارت نیروها برگزار شد و خوشبختانه دستاوردهای بسیار مهمی به همراه داشت. خبرگزاری مهر "


دسته ها :
جمعه بیست و هشتم 4 1387
X