صفحه ها
دسته
وبلاگ

سایت

آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 193079
تعداد نوشته ها : 171
تعداد نظرات : 6
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان
این مرد ادامه داد: حالا که موفق شدم رکورد حبس کردن نفس را به نام خودم ثبت کنم هدف دیگری را دنبال می‌کنم و آن رکوردشکنی در مورد نخوابیدن است.


یک پیرزن 94 ساله به عنوان کهنسال‌ترین عروس انگلیسی مراسم ازدواج خود را جشن گرفت.
لندن: این زن در تشریح در خواست ازدواج داماد 86 ساله گفت: ما 3 سال پیش همدیگر را ملاقات کردیم . در آن زمان او به عنوان یک راننده آمبولانس کار می‌کرد.
در واقع وی در یک جشن محلی به من یک بسته شکلات داد و گفت: با من ازدواج می‌کنی؟ عروس 94 ساله افزود: مراسم ازدواج ما در همان محلی انجام شد که من و همسر اولم در سال 1968 ازدواج کرده بودیم و این اتفاق خاطرات شیرین گذشته را برای من زنده کرد.
این زن و شوهر هر یک در گذشته یک بار ازدواج کرده‌ ‌بودند اما هیچ‌کدام فرزندی ندارند و در مراسم ازدواج آنها تنها دوستانشان حضور داشتند.

رکورد حبس نفس
شیکاگو: یک مرد 35 ساله توانست در جریان یک برنامه زنده تلویزیونی رکورد حبس نفس را بشکند. رکوردقبلی حبس کردن نفس در کتاب رکورد های گینس 16 دقیقه و 32 ثانیه بود اما این مرد توانست برای 17 دقیقه و 4 ثانیه نفس نکشد.
این مرد در مقابل دوربین‌های تلویزیونی زیر آب رفت و در طول این مدت داوران بین‌المللی هم بر کار او نظارت دقیق داشتند. وی پس از اینکه از آب بیرون آمد، گفت: خیلی خوشحالم چون رویای زندگی‌ام به واقعیت پیوسته است؛ البته باور نمی‌کردم که بتوانم رکورد جهانی را بشکنم.
این مرد ادامه داد: حالا که موفق شدم رکورد حبس کردن نفس را به نام خودم ثبت کنم هدف دیگری را دنبال می‌کنم و آن رکوردشکنی در مورد نخوابیدن است. گفتنی است طولانی‌ترین مدت بی‌خوابی به ثبت رسیده در کتاب گینس 11 روز و نیم است که این مرد ماجراجو قصد دارد بیش از 12 روز نخوابد.
همشهری


دسته ها :
جمعه بیست و هشتم 4 1387
X