صفحه ها
دسته
وبلاگ

سایت

آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 193054
تعداد نوشته ها : 171
تعداد نظرات : 6
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان
     
رستوران « ابدیت» با این دکوراسیون می خواهد مشتریانش خود را در فضای دنیای اموات احساس کرده تا از صرف شام در چنین فضایی کاملا لذت ببرند و با اشتهای کامل شام بخورند


یک رستوران در اوکراین برای مشتریانی که علاقه به مردن داشته و دائما در فکر مرگ هستند سالنش را به شکل یک تابوت به طول 20 متر تزیین کرده تا مشتریان شامشان را در داخل تابوت واقعی صرف کنند!
به گزارش سایت زیگونت، یک رستوران در شهر تروسکاوتس اوکراین به نام « ابدیت » در سالن اش به شکل یک تابوت بزرگ روی میزها شمع های سیاه گذاشته ، هر میز را توسط تابوتی از میز دیگر جدا کرده و دیوارها را با تاج گل هایی که سر قبر می گذارند ، تزیین کرده است!

رستوران « ابدیت» با این دکوراسیون می خواهد مشتریانش خود را در فضای دنیای اموات احساس کرده تا از صرف شام در چنین فضایی کاملا لذت ببرند و با اشتهای کامل شام بخورند!

نام غذاها در منوی این رستوران برگرفته از مسایل مربوط به مرگ ومیر است ، به عنوان مثال استیک گورکن، ژیگوی تدفین و ...غیره!

در عین حال ، صاحب این «رستوران تابوتی» که در واقع به شکل یک تابوت به طول 20 متر و ارتفاع 6 متر ساخته شده ، امیدوار است که نام آن به عنوان بزرگترین تابوت جهان در کتاب رکوردهای گینس ثبت شود!


دسته ها :
جمعه بیست و هشتم 4 1387
X