صفحه ها
دسته
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 238713
تعداد نوشته ها : 109
تعداد نظرات : 6
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان

طوسى: از قطبى بهترم

 

طوسى: از قطبى بهترم

صنعت نفت آبادان یکى از تیم هایى است که پس از پایان لیگ برتر و مسجل شدن سقوط این تیم خیلى کند حرکت مى کند. این تیم به جاى اینکه براى صعود به لیگ برتر به فکر به دنبال سرعت بخشیدن به کارهاى خود باشد، حرکت این تیم با سنگ اندازى عده اى که مخالف حضور هیئت مدیره این تیم هستند به حالت سکون مطلق درآمد.

البته نباید نقش هیئت مدیره نفت را در انتظار بیهوده از احمد طوسى نادیده گرفت. این مربى که پس از پایان لیگ برتر دیگر هیچ تمایلى به کار دوباره در نفت نداشت، با به تأخیر انداختن سفرش به ایران دست و پاى مسؤولان نفت را براى انتخاب سرمربى جدید در پوست گردو گذاشت.

روزى که هیئت مدیره نفت بدون هیچ دلیلى موجهى احمد طوسى را در سمت خود ابقا کرد مى توانست حداقل به دنبال مذاکره با مربیان دیگرى باشد تا هرچه زودتر تکلیف نفرات و بازیکنان این تیم مشخص شود.

طوسى که هفته هاى متمادى حتى جواب تلفن هاى خود را هم نمى داد پس از اینکه تصمیم گرفت براى تسویه حساب به ایران سفر کند رقم جدید خود را براى ادامه همکارى با مسئولان نفت به آنها منتقل کرد. این رقم که به هیچ عنوان معقول به نظر نمى رسید. به صورت شوک به هیئت مدیره نفت وارد شد.

طوسى: از قطبى بهترم

البته طوسى اعتقاد داشت که توانایى هاى او خیلى بیشتر از قطبى است و باید در همان حد و اندازه به او نیز پول پرداخت کنند. این حرف هاى طوسى یعنى عدم تمایل به همکارى با نفت هرچند او بارها و بارها در صحبت هاى خود بیان کرده بود که فقط براى انجام خدمت به ایران آمده و مسائل مالى براى او مهم نیست.

رقم پیشنهادى طوسى به مذاق نفتى ها خوش نیامده و او را جواب کرده اند. حالا نفتى ها به دنبال گزینه هاى جدید خود هستند که در بین این گزینه ها نام مجتبى تقوى هم به گوش مى رسد.

البته باید منتظر بود و دید نامه اى که نمایندگان آبادانى امضا کرده اند عمر هیئت مدیره نفت به اصلاحات کفاف مى دهد یا نه این نامه که با امضاى چند نفر از نمایندگان و مسؤولان نفت که مخالف هیئت مدیره فعلى هستند به دست وزیر نفت رسیده و حالا باید منتظر تصمیمات جدید بود. این گروه مخالف هیئت مدیره فعلى یکطرفه به قاضى رفته اند و خیلى از خدمات باشگاه را در سال گذشته نادیده گرفته اند که البته روشن است که تصمیم وزیر براى خلع یا ابقا نفرات فعلى به چند دلیل دست و پا شکسته ختم نمى شود.

به هر حال باید منتظر بود و دید تا چند روز آینده چه اتفاقاتى در آبادان رخ مى دهد. هیئت مدیره فعلى نفت هم اگر خواهان ادامه کار در آبادان است باید با سرعت بخشیدن به کار خود هر چه زودتر تکلیف این تیم پرطرفدار جنوبى را مشخص کنند و زمان را براى سر و سامان بخشیدن به کارهاى باشگاه از دست ندهند.


دسته ها :
جمعه بیست و هشتم 4 1387
X