صفحه ها
دسته
وبلاگ

سایت

آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 193088
تعداد نوشته ها : 171
تعداد نظرات : 6
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان
استادیوم فوتبال بانوان کشور با حمایت فیفا در حال ساخت است
ساری - خبرگزاری مهر: نایب رئیس فدراسیون فوتبال از حمایت فدراسیون بین المللی فوتبال (فیفا) برای ساخت استادیوم 40 هزار نفری بانوان کشور خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، فریده شجاعی ظهر امروز در حاشیه مسابقات فوتبال بانوان کشور که در رده های سنی نوجوانان و جوانان در بابل برگزار می شود در گفتگو با خبرنگاران بدون ذکر میزان حمایت مالی فیفا برای این استادیوم گفت: فدراسیون جهانی فوتبال برای این پروژه که نوعی حمایت از کشورهای جهان در ابر فوتبالهای جهان است اعتبارات قابل توجهی را به فوتبال بانوان کشورمان اختصاص می دهد.

وی افزود: در همین راستا با کمک فیفا این فدراسیون نخستین استادیوم ورزشی فوتبال ویژه بانوان را که چندی پیش در تهران به مرحله اجرا رسانده بود در مرحله ادامه پروژه در کشورمان پیگیر است.

نایب رئیس فدراسیون فوتبال به نظر مساعد علی آبادی رئیس سازمان تربیت بدنی در خصوص فراهم آوردن فضاها و سالنهای ورزشی ویژه بانوان اشاره و تصریح کرد: با نظر مساعد علی آبادی سالن و کمپ ویژه فوتسال بانوان در مجموعه ورزشی آزادی تهران ایجاد می شود.

شجاعی اهمیت دادن فدراسیون فوتبال در سالهای اخیر به فوتبال بانوان در کشور را موجب رشد و ارتقاء بانوان در این رشته ورزشی خواند و گفت: هم اکنون زمینه های خوبی برای حضور بانوان علاقه مند برای پرداختن به ورزش فوتبال در کشور فراهم شده است.

وی خاطر نشان کرد: برای حضور بیشتر در رقابتهای آسیایی و جهانی تیم های فوتبال بانوان در رده های سنی مختلف تشکیل می شوند.


" خبرگزاری مهر "

دسته ها :
شنبه بیست و نهم 4 1387
X