صفحه ها
دسته
وبلاگ

سایت

آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 192865
تعداد نوشته ها : 171
تعداد نظرات : 6
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان
اخبار کوتاه رادیو
برنامه "یک ایده یک امکان" دوم مرداد در رادیو تجارت رابطه بازار بورس و سرمایه را در ایران بررسی می‌کند.

به گزارش خبرگزاری مهر، در این برنامه دکتر بیژن عبدی به عنوان اقتصاددان حضور دارد و برنامه از ساعت 13:15 روی آنتن می‌رود.

ـ برنامه زنده "کلیک تجارت" دوم مرداد ساعت 11:35 در رادیو تجارت علاوه بر تازه‌ترین اخبار تجارت الکترونیک به نقش تجارت الکترونیکی در رونق اقتصاد می‌پردازد. در این برنامه محمدی مهندس سخت‌افزار و مریم حیدری کارشناس اقتصاد حضور دارند.

ـ برنامه "چهار سوق" سوم مرداد ساعت 11:35 در رادیو تجارت عوارض صادراتی را ارزیابی می‌کند و راهکارهای لازم را ارائه می‌دهد. در این برنامه عسگر اولادی از اتاق بازرگانی و کارشناس حضور دارد.

ـ برنامه زنده "دست نامرئی" چهار مرداد در رادیو تجارت ساعت 10:15 به مدیریت زمان، الفبای تجارت، تاریخ تجارت، مسائل حقوقی تجارت و اخلاق در تجارت می‌پردازد. در این برنامه کوروش سلیمانی وکیل پایه یک دادگستری، علی تهران‌وند کارشناس ارشد اقتصاد، دکتر اسماعیل محمدی استاد دانشگاه و سعید سلیمانی کارشناس ارشد تاریخ تجارت هستند.

ـ نظام بانکداری و رابطه آن با بازار سرمایه موضوع این هفته برنامه "ژرفا " است. این برنامه چهار مرداد ساعت 11:35 از رادیو تجارت روی آنتن می‌رود.

ـ برنامه "یار آشنا" کاری از گروه طرح و تولید شبکه جهانی صدای آشنا است که هر روز یکی از سخنرانی‌ها ماندگار تاریخ همچون علامه محمدتقی جعفری، شهید مرتضی مطهری، دکتر علی شریعتی، حسین الهی قمشه‌ای و ... را پخش می‌کند. این برنامه هر روز ساعت یک ربع به بامداد به وقت تهران روی آنتن می‌رود.

ـ برنامه زنده "صدای بازرگان" پنج مرداد ساعت 11:35 به موضوع طرح اصلاح توزیع کالا در رادیو تجارت می‌پردازد. این برنامه به سردبیری و تهیه‌کنندگی حسن بنائی تهیه می‌شود.

ـ برنامه "پویش سبز" پنج مرداد ساعت 13:15 در رادیو تجارت بازار تجاری قطعه‌سازان خودرو را بررسی می‌کند. در این برنامه آروند عضو انجمن قطعه‌سازان خودرو حضور دارد.

ـ قوانین مربوط به ماهواره در ایران در برنامه گفتگوی روز با حضور کارشناسان ارتباطات مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد. این برنامه سوم مرداد ساعت 18 به سردبیری مازیار ناظمی از رادیو گفتگو روی آنتن می‌رود.

ـ شیطان پرستی و عرفان‌های دروغین مدرن در برنامه یک بررسی با حضور کارشناسان فرهنگی تحلیل می‌شود. این موضوع در برنامه "یک بررسی" سوم مرداد ساعت 21 از رادیو گفتگو پخش می‌شود." خبرگزاری مهر "دسته ها :
چهارشنبه دوم 5 1387
X