صفحه ها
دسته
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 238726
تعداد نوشته ها : 109
تعداد نظرات : 6
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان
غیبت بادامکی و حضور نیکبخت در تمرینات / هواداران پیگیری وضعیت قطبی
تمرین تیم فوتبال پرسپولیس برای حضور در هشتمین دوره رقابتهای لیگ برتر عصر امروز تحت تاثیر تاخیر افشین قطبی در ورود به ایران برگزار شد.

به گزارش خبرنگار مهر، این تمرین از ساعت 17:50 دقیقه در زمین ورزشگاه کارگران آغاز شد که حسین بادامکی به علت مصدومیت و علی عسگر به دلیل مشکلات شخصی در این تمرین حضور نداشتند.

برپایه این گزارش، در ابتدای این تمرین بازیکنان به انجام تمرینات سرعتی و استقامتی پرداختند و در ادامه هم تمرین حفظ توپ و برنامه های تاکتیکی در دستور کار سرخپوشان قرار گرفت. علیرضا نیکبخت واحدی هم از امروز در تمرینات گروهی شرکت کرد.

ضمن اینکه مهدی واعظی و محمد منصوری هم که با 15 دقیقه تاخیر در تمرینات حضور یافتند، به تمرینات اختصاصی پرداختند. دانیل مهاجم 25 ساله برزیلی هم در این تمرین شرکت کرد.

در جریان این تمرین بارها هواداران از مسئولان، مربیان و حتی بازیکنان این تیم در مورد بازگشت قطبی به ایران سوال می کردند که خبر سفر امشب این مربی به ایران، باعث رضایت و خوشحالی آنها می شد.

اردوی شبانه روزی تیم فوتبال پرسپولیس تهران از صبح امروز آغاز شده است که از فردا و با بازگشت افشین قطبی به ایران، این اردو زیر نظر سرمربی این تیم پیگیری می شود." خبرگزاری مهر "


دسته ها :
چهارشنبه دوم 5 1387
X