صفحه ها
دسته
وبلاگ

سایت

آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 193114
تعداد نوشته ها : 171
تعداد نظرات : 6
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان

دولت هلند یک سوره به قرآن اضافه کرد!


     
سجادی قائم مقامی که با نام مستعار «قادر عبدالله» دست به این تحریف زده است، درباره نوشته اش می گوید: «در قرآن تکرار زیاد است، این از ویژگی های این کتاب است... بخشی از تکرارها را حذف کردم، ولی از پاره ای تکرارها گریزی نیست


پلیس هلند برای پیشگیری از جذب مردم به ویژه جوانان این کشور به اسلام، قرآن تحریف شده ای را تهیه و منتشر کرده است.
به دنبال پخش فیلم ضدقرآنی «گریت ویلدرز» نماینده مجلس هلند که برخلاف انتظار دولت هلند گرایش مردم این کشور و اشتیاق آنان برای آشنایی با اسلام را در پی داشت. دولت هلند برای جلوگیری از پی بردن جوانان هلندی به ماهیت واقعی اسلام، با همکاری شخصی بنام «حسین سجادی قائم مقامی» که یکی از تروریست های فراری گروه مارکسیستی فدائیان خلق است به تحریف قرآن و انتشار گسترده آن دست زده است.

سجادی قائم مقامی که با نام مستعار «قادر عبدالله» دست به این تحریف زده است، درباره نوشته اش می گوید: «در قرآن تکرار زیاد است، این از ویژگی های این کتاب است... بخشی از تکرارها را حذف کردم، ولی از پاره ای تکرارها گریزی نیست! افزون بر این، برای بیشتر سوره ها مقدمه ای نوشته ام تا راه را برای رسیدن به جان کلام هموارتر سازم! برای جاودان سازی نثر خود سوره 115 را نیز به قرآن اضافه کرده ام!»

وی گفته است «آیات خشن را از قرآن حذف کرده و آیات لطیف را باقی گذاشته است.»

پلیس هلند طی اطلاعیه ای برای تشویق کادر خود به خواندن این کتاب جعلی اعلام کرده که هر ماموری بخواهد این کتاب را بخواند، پلیس نصف قیمت آن را تأمین می کند.
دسته ها :
چهارشنبه دوم 5 1387
X