صفحه ها
دسته
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 238744
تعداد نوشته ها : 109
تعداد نظرات : 6
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان
پلیس امارات به کمک پرسپولیس آمد/ پخش زنده دیدار امروز و مسمومیت قطبی
تیم فوتبال پرسپولیس که در اردوی تدارکاتی امارات بسر می برد امروز در دیداری تدارکاتی به مصاف تیم ویند خواهد رفت که قرار است این دیدار به طور مستقیم پخش شود.

به گزارش خبرنگار مهر، این تیم عصر امروز در دیداری دوستانه و تدارکاتی در زمین النصر امارات به مصاف تیم ویند خواهد رفت. هدایت تیم ویند را حسین عبدی بازیکن پیشین پرسپولیس برعهده دارد. قرار است این دیدار ساعت 30/19 دقیقه امروز از طریق شبکه تلویزیونی ویند به طور مستقیم پخش شود.

پلیس دوبی به کمک سرخپوشان آمد      
پس از خراب شدن اتوبوس حامل سرخپوشان در اتوبان شیخ زاید شهر دوبی، پلیس این شهر به کمک سرخپوشان آمد. اتوبوس حامل سرخپوشان که در میانه راه بازگشت به باشگاه ایرانیان دچار مشکل شده بود، بازیکنان را مجبور کرد تا از اتوبوس پیاده شده و در اتوبوبان شیخ زاید پیاده روی کنند اما در میانه راه، پلیس شهر دوبی با تماس های مکرر برای سرخپوشان ماشین تهیه کرد و به کمک آنها آمد. 

تمرین سرخپوشان در زمین النصر   
اولین تمرین سرخپوشان در زمین چمن ورزشگاه اختصاصی النصر از ساعت 20:30 برگزار شد. تمرین بعدازظهر قرمزپوشان پایتخت با یک ساعت تاخیر و در غیاب افشین قطبی و مارکو در ورزشگاه اختصاصی النصر برگزار شد. قطبی به علت مسمومیت و مارکو به دلیل انجام امور مدافع جدید برزیلی، در تمرینات پرسپولیس حضور نیافتند. افشین پیروانی تمرینات سرخپوشان را به مدت یک ساعت و پانزده دقیقه زیر نظر گرفت.

ابتدا بازیکنان به دویدن دور زمین و گرم کردن بدنها پرداختند و پس از آن به سه گروه تقسیم شدند که دو گروه از آنها در دو طرف زمین به سانتر از جناحین مشغول شده و گروه سوم از پشت محوطه هجده قدم به سمت دروازه ضربه می زدند. علیرضا حقیقی و میثاق معمارزاده، دو دروازه بان پر تلاش پرسپولیس ضربه های بازیکنان را مهار می کردند. احمدرضا عابدزاده در طرف دیگر زمین سید مهدی واعظی را با تمرینات ویژه آماده می کرد تا هر چه زودتر به تمرینات سنگین تر باز گردد.

ایوان پتروویچ و محمد منصوری به دلیل مصدومیت و به تجویز فرید زرینه پزشک تیم، تنها دور زمین دویدند. سپس افشین پیروانی بازیکنان را به دو تیم تقسیم کرده و در سه وقت 10 دقیقه ای بازی کردند که این بازی با گل های فراوان به اتمام رسید.

از نکات جالب توجه این تمرین کری خوانی بازیکنان در زیبایی گل های به ثمر رسیده بود که با استقبال هواداران همراه شد. احمدرضا عابدزاده با تمرینات انفرادی برای تک تک دروازه بانان آنها را در شرایط سخت و فشرده قرار می داد.

کادر فنی تقسیم شد 
بازیکنان پرسپولیس پس از صرف ناهار و استراحت کوتاه مدت در دو گروه در اختیار کادر فنی قرار گرفتند. کادر فنی به حهت ایجاد شرایط مناسب برای کلیه بازیکنان به سه دسته تقسیم شدند.

افشین قطبی جهت بازدید از زمین مسابقه و ایجاد شرایط تمرینات بازیکنان از آنها جدا شد. افشین پیروانی نیز به همراه محمود خوردبین و مارکو، بازیکنان را برای خرید در مرکز امارات مول همراهی کردند و احمدرضا عابدزاده به دلیل حضور تعداد کمی از بازیکنان در محل باشگاه ایرانیان، در آنجا ماند تا کلیه اعضای کادر فنی تقسیم کار کرده تا کلیه امور را تحت نظر داشته باشند.دسته ها :
دوشنبه هفتم 5 1387
X