صفحه ها
دسته
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 238813
تعداد نوشته ها : 109
تعداد نظرات : 6
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان
پیشنهاد 430 میلیون تومانی به مجتبی جباری / امروز کار یکسره می شود
مجتبی جباری در شرایطی هنوز وضعیت خود را با باشگاه استقلال مشخص نکرده است که امروز آخرین روز از فصل نقل و انتقالات لیگ برتر به شمار می رود و باید وضعیت او برای آینده مشخص شود.

به گزارش خبرنگار مهر، نشست روز گذشته مجتبی جباری با علی فتح الله زاده با امیدواری های زیادی برای آبی پوشان تهرانی همراه بود. استقلالی ها از دیروز امیدوارتر از روزهای قبل به تمدید قرارداد با جباری هستند. ظاهرا طرفین مذاکره برای عقد قرارداد جدید به اتفاق نظر رسیده اند.

باور اینکه در نشست روز گذشته پیرامون رقم قرارداد صحبتی به میان نیامده غیر قابل باور است. حتما و بدون شک در این خصوص صحبت های زیادی بین طرفین مذاکره رد و بدل شده است. اگر غیر از این بود نه جباری خوشحال از دفتر فتح الله زاده بیرون می آمد نه آبی پوشان مدعی به تمدید قرارداد با وی می شدند.

از باشگاه استقلال خبر می رسد در جلسه روز گذشته جدا از ابراز تمایل جباری برای بازی در تیم های خارجی، صحبت در خصوص رقم قرارداد هم مطرح شده است، البته نه به اندازه 500 میلیونی که در رسانه ها آمده است و رقمی در حد و اندازه های سقف قرارداد بازیکنان استقلال. جباری که باشگاه های زیادی را خواهان خود می بیند ظاهرا با دریافت رقمی حدود 430 میلیون تومان حاضر به تمدید قرارداد شده است آنهم فقط برای یک سال!

پیشنهاد وسوسه انگیز باشگاه استقلال به جباری که رکورد بازار نقل و انتقالات را می شکند به احتمال زیاد او را تا ظهر امروز پای میز ثبت قرارداد هیئت فوتبال استان تهران می رساند و او با خودکار آبی پای برگه ای را امضا می کند که بالای آن نام استقلال دیده می شود، مگر اینکه اتفاقات دیگری بیفتد.

برای تداوم همکاری استقلال و جباری همه چیز مهیاست مگر اینکه اتفاقات خاصی رخ دهد. یکی از آنها تمایل وافر جباری به حضور در تیم های خارجی است. ظاهرا او با مدیربرنامه های بازیکنان خارجی ابومسلم به تفاهم رسیده است تا راه حضورش در تیم های خارجی را هموار کند. همین مسئله باعث شده تا جباری برای تمدید قرارداد با آبی پوشان تردید داشته باشد. او استقلال را در یک قدمی خود می بیند اما حواسش به کشورهای اروپایی است. اگر شایعات به وقوع بپیوندد او تا عصر امروز مسافر اروپا خواهد بود و فصل بعد در یک تیم فرانسوی توپ می زند!

جباری بارها گفته است که در ایران فقط برای استقلال بازی می کند اما در این بین برخی پیشنهادها، رودربایستی با برخی نزدیکان شاید او را ترغیب به جدایی از استقلال و حضور در یک تیم لیگ برتری دیگر کند. در بین 18 تیم لیگ برتری او قطعا دو انتخاب بیشتر نخواهد داشت: استقلال و صباباتری .

او استقلال را می خواهد به واسطه سابقه حضورش در این تیم، هوادارانش و البته جایگاه ویژه ای که در این تیم دارد و چندین محاسن دیگر که رقم قرارداد مطلوب از آن جمله است. اما چرا مجتبی برای حضور در صباباتری از خود تمایل نشان می دهد؟ حضور کریمی ملاحی، فیروز کریمی که جباری با اعتماد آنها به جایگاه فعلی رسیده است، می تواند دلیل محکمی برای چرخش او به سمت این تیم باشد. در این بین یکی از نزدیکان جباری که رابطه بسیاری خوبی با بازیکنان فوتبال دارد، از مسئولان تاثیرگذار باشگاه صباباتری، او در تلاش است تا جباری را به سمت قم بچرخاند. تا به امروز تلاش او نتیجه خاصی جز چند عکس یادگاری نداشته مگر اینکه امروز اتفاق خاصی رخ دهد.

تا ساعت 24 امشب باید منتظر ماند و دید بالاخره جباری کدام گزینه را انتخاب می کند؟ استقلال؟ صباباتری؟ یا لیگ های خارجی ؟ او فعلا به گزینه یک نزدیک تر است." خبرگزاری مهر "دسته ها :
دوشنبه هفتم 5 1387
X