صفحه ها
دسته
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 238783
تعداد نوشته ها : 109
تعداد نظرات : 6
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان
می خواستم زودتر از اینها با استقلال تمدید کنم/ شاید به فرانسه بروم
هافبک تیم فوتبال استقلال پس از تمدید قراردادش با این تیم گفت: قصد داشتم زودتر از اینها قرارداد را تمدید کنم اما پیشنهاداتی که از تیم های خارجی داشتم مانع این کار شد.

به گزارش خبرنگار مهر، مجتبی جباری که بعدازظهر امروز با حضور در هیئت فوتبال استان تهران قراردادش را به مدت یک سال دیگر با استقلال تمدید کرد ضمن بیان این مطلب افزود: رقم قراردادم با استقلال بسیار کمتر از پیشنهاداتی است که از سوی تیم های دیگرداشتم. مایل نبودم تمدید قراردادم با این تیم اینقدر طولانی شود اما به دلیل بررسی چند پیشنهاد خارجی ناچار شدم بیشتر صبر کنم.

وی در مورد حضورش در لیگ فرانسه گفت: یکی از تیم های دسته اولی فرانسه خواهان جذب من شده بود که ممکن است طی روزهای آینده راهی فرانسه شوم تا مذاکراتی را با این تیم داشته باشم. در قراردادم با استقلال بندی وجود دارد که در صورت داشتن پیشنهاد از تیم های خارجی می توانم از استقلال جدا شوم.

مجتبی جباری با ابراز رضایت از یارگیری این فصل استقلال گفت: برای لیگ هشتم همه تیم های لیگ برتری بازیکنان خوبی را جذب کرده اند و به نظر می رسد شاهد لیگ جذابی باشیم. استقلال هم از این جمع مستثنی نیست و بازیکنان خوبی را به خدمت گرفته است که تصور می کنم بتوانیم از سه جامی که در فصل آینده پیش رو داریم حداقل یک جام را بالای سرببریم. استقلال امسال تیمی متفاوت با سال گذشته است و با بازیکنانی که به خدمت گرفته است به فکر فراموشی شکست های فصل قبل و کسب موفقیت های بیشتر است.

جباری در مورد وضعیت خودش نیز گفت: در این مدت تمرینات منظمی را پشت سرگذاشته ام و در آمادگی مطلوبی بسر می برم. بزودی نیز در تمرینات استقلال شرکت خواهم کرد وامیدوارم سال خوبی در کنار این تیم داشته باشم.


دسته ها :
سه شنبه هشتم 5 1387
X