صفحه ها
دسته
وبلاگ

سایت

آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 192856
تعداد نوشته ها : 171
تعداد نظرات : 6
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان
پرسپولیس از سد "ویند" گذشت / توره هت تریک کرد
تیم فوتبال پرسپولیس نخستین دیدار تدارکاتی خود در امارات را با برتری پرگل مقابل تیم "ویند" پشت سرگذاشت.

به گزارش خبرگزاری مهر، تیم فوتبال پرسپولیس شب گذشته در دیداری دوستانه که در ورزشگاه النصر شهر دبی برگزار شد به مصاف تیم ویند رفت و طی یک بازی تهاجمی و مطلوب توانست حریف قدرتمند خود را با نتیجه 4 برصفر مغلوب کنند.

گلهای تیم فوتبال پرسپولیس را در این دیدار دوستانه ابراهیم توره (3 گل) و فرهاد خیرخواه به ثمر رساندند.

در دقیقه 27 این بازی به دنبال نفوذ علیرضا نیکبخت واحدی از سمت چپ و سانتر وی، ابرهیم توره در شرایط مطلوب گلزنی قرار گرفت و این مهاجم سنگالی نیز با یک ضربه سر دیدنی پرسپولیس را به گل اول رساند.

تنها پنج دقیقه پس از به ثمر رسیدن گل نخست، نیکبخت مجددا از سمت چپ نفوذ کرد و چندین بازیکن را از پیش رو برداشت. وی در ادامه با یک ارسال دیگر، فرهاد خیرخواه را در آستانه گلزنی قرار داد و مهاجم جوان پرسپولیس نیز با یک ضربه سر توپ را به طاق دروازه حریف کوبید.

پرسپولیس نیمه نخست را برتری 2 برصفر پشت سرگذاشت . این تیم در نیمه دوم نیز بهتر از میزبان اماراتی بازی کرد و دو بار دیگر به گل رسید. ابتدا در دقیقه 53 پس از آنکه شوت سنگین هادی نوروزی توسط دروازه بان حریف برگشت داده شد توپ برگشتی را توره به گل سوم سرخپوشان مبدل ساخت. در ادامه توره یکبار دیگر گلزنی کرد و توانست در دقایق پایانی مسابقه با شوتی سرکش پرسپولیس را چهارگله و هت تریک خود را کامل کند.

در دقایق میانی نیمه دوم سپهر حیدری، مدافع تیم فوتبال پرسپولیس با دریافت کارت قرمز از زمین مسابقه اخراج شد.

تیم فوتبال پرسپولیس در این بازی با ترکیب میثاق معمارزاده، نبی اله باقریها (فرانک آتسو)، سپهر حیدری، علیرضا محمد، مسعود زارعی (هادی نوروزی)، کریم باقری (محمد علوی)، مازیار زارع، پژمان نوری، علیرضا نیکبخت واحدی (حسین بادامکی)، ابراهیم توره و فرهاد خیرخواه به میدان رفت. " خبرگزاری مهر "دسته ها :
سه شنبه هشتم 5 1387
X