صفحه ها
دسته
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 238771
تعداد نوشته ها : 109
تعداد نظرات : 6
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان
قاتل مردم مظلوم عراق و افغانستان به میرحسین مدال شجاعت داد (خبر ویژه)

معاون وزارت دفاع در دولت بوش و از طراحان حمله به عراق و افغانستان، میرحسین موسوی را به خاطر راه انداختن تشنجات خشونت بار اخیر مورد ستایش قرار داد.
پل ولفوویتز که نقش اساسی در به خاک و خون کشیدن میلیون ها عراقی و افغانی داشت در گفت وگو با سی ان ان گفت: موسوی مردی بسیار شجاع است. او در حال مقاومت است و جان خود را در معرض خطر قرار داده است.
این نومحافظه کار ورشکسته آمریکایی همچنین گفت: لازم است آمریکا مستقیماً با موسوی تماس بگیرد. البته اگر او مایل به ارتباط نباشد نباید ما اصرار کنیم اما در هر حال بهتر است او بداند که می تواند یک خط ارتباط مستقیم با ما داشته باشد.
ولفوویتز با اشاره به اظهارات اوباما مبنی بر پرهیز از دخالت مستقیم آمریکا در ایران اظهار داشت: من این نگرانی را می فهمم، ما نباید به گونه ای عمل کنیم که به مخالفان حکومت ایران انگ عوامل داخلی آمریکا بخورد. اما به نظر من مخالفان حکومت به طور کاملاً روشن نشان داده اند که خواهان حمایت و کمک جهان هستند.
پیش از این نشریه صهیونیستی اشپیگل هم از میرحسین موسوی به عنوان «قهرمانی ناخواسته که قرار است پروژه براندازی را به نفع اپوزیسیون ضدانقلاب پیش ببرد» یاد کرده و تصریح نموده بود: هدف وقایع اخیر پایان دادن به جمهوری اسلامی است نه اعتراض به نتیجه انتخابات و دست بر قضا موسوی باید در رأس سرنگونی باشد!
رضا ربع پهلوی شازده ناکام پهلوی هم با ابراز شوق نسبت به آشوب های خشونت بار هفته گذشته تصریح کرده است: راه من و میرحسین موسوی هم اکنون به یک تقاطع مشترک رسیده است.
به نظر می رسد پس از رو شدن ماهیت قانون شکن، جاه طلب و آشوب طلب میرحسین موسوی، بسیاری از کسانی که به وی با تصور همراهی با انقلاب و نظام رأی داده بودند، از رأی خود پشیمان شده باشند به نحوی که اگر وی قبل از انتخابات ماهیت واقعی خود را نشان می داد، وضع آرای او بهتر از 330هزار رأی کروبی نمی شد.

دسته ها :
پنج شنبه چهارم 4 1388
X