صفحه ها
دسته
وبلاگ

سایت

آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 193126
تعداد نوشته ها : 171
تعداد نظرات : 6
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان
امریکا با حذف اسپانیا فینالیست شگفتی ساز فوتبال جام کنفدراسیونها شد
تیم ملی فوتبال امریکا بامداد پنجشنبه با کسب پیروزی دو بر صفر بر اسپانیا در مسابقات فوتبال جام کنفدراسیونها در افریقای جنوبی فینالیست شگفتی ساز این مسابقات شد.
یک شوت " جوزی آلتیدور " بازیکن باشگاه ویارئال اسپانیا در نیمه اول و گل دیگر " کلینت دمپسی " در شانزده دقیقه پایانی بازی ، کافی بود تا ضربه نهایی را بر پیکر تیم اول جهان و قهرمان اروپا وارد کند و امریکا به یکی از بزرگترین پیروزی های تاریخ فوتبال خود دست یابد.
امریکا همچنین از دروازه بانی بی نقص " تیم هاوارد " سنگربان باشگاه اورتون و یک نمایش دفاعی قابل ستایش برخوردار شد تا در فینال حریف یکی از دو تیم برزیل یا افریقای جنوبی شود که پنجشنبه شب دیگر دیدار نیمه نهایی را برگزار خواهند کرد .
در این دیدار ، مایکل برادلی پسر باب برادلی سرمربی تیم ملی فوتبال امریکا چهار دقیقه به پایان بازی پس از یک تکل خطرناک با دریافت کارت قرمز مستقیم از زمین اخراج شد و بازی فینال را از دست داد .
این نخستین شکست اسپانیا از تاریخ 15 نوامبر 2005 بود و به همین دلیل اسپانیایی ها به رغم رسیدن به رکورد شکست ناپذیری برزیل در 35 بازی پیاپی نتوانستند رکورد جدیدی بر جای بگذارند .
مترجمام**1403**شبک

 خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا)

دسته ها :
پنج شنبه چهارم 4 1388
X