صفحه ها
دسته
وبلاگ

سایت

آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 192846
تعداد نوشته ها : 171
تعداد نظرات : 6
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان
تیم فوتبال شن سا ساوه به کشور پرتغال دعوت شد
فدراسیون فوتبال کشور پرتغال برای شرکت در یک تورنمنت بین المللی در این کشور از تیم فوتبال شن سای ساوه ایران دعوت کرد.
مدیرعامل باشگاه فرهنگی، ورزشی شن سای ساوه روز پنجشنبه با بیان این مطلب به ایرنا گفت: برای نخستین بار است که یک تیم باشگاهی فوتبال از ایران برای شرکت در یک تورنمنت سطح بالا به کشوری اروپایی دعوت می شود.
سید محمد مرتضوی نژاد افزود: فدراسیون فوتبال با اعزام تیم شن سای ساوه به عنوان نماینده ایران به کشور پرتغال ضمن اعلام همه گونه حمایت خود از این تیم، موافقت کرده است.
وی بیان کرد: دور نخست این رقابت ها در سنین زیر 18 سال است از 23 تا 29 مرداد ماه برگزار و دور دوم نیز 15 روز بعد از این مسابقات با حضور تیم جوانان شن سا برگزار می شود.
مدیر عامل باشگاه فرهنگی، ورزشی شن سای ساوه تصریح کرد: باید تلاش کنیم، ضمن جدا شدن از دایره بسته فوتبال سنتی، وارد فوتبال مدرن شویم، همانگونه که باشگاه شن سا در فوتسال این حرکت را انجام داد و نتایج مطلوبی نیز به دست آورد.
مرتضوی نژاد اظهار داشت: این باشگاه با تلاش و ارایه فوتسال مدرن توانست در پیشرفت فوتسال ایران در دنیا گام بردارد به طوری که بیش از نیمی از بازیکنان تیم ملی را به جامعه فوتبال معرفی کرده است.
وی ادامه داد: این باشگاه قصد دارد با حرکتی نو، گامی نیز برای پیشرفت فوتبال کشور بردارد و با برنامه ریزی های مختلف از جمله تشکیل آکادمی های فوتبال و فوتسال فعالیت هایی را آغاز کرده است.
مرتضوی نژاد افزود: این باشگاه که ریشه در فوتسال دارد در این مسابقات تلاش می کند تا از اعتبار فوتبال کشور دفاع کند.
وی یکی از اهداف مهم جهت شرکت در این مسابقات را کسب پیروزی در عرصه های مختلف و سربلندی نام میهن اسلامی و کشور ایران عنوان کرد.

 (ایرنا)

دسته ها :
جمعه پنجم 4 1388
X