صفحه ها
دسته
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 238724
تعداد نوشته ها : 109
تعداد نظرات : 6
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان

باید دست به دست هم به فعالیت های خود در راستای رفع مشکلات و موانع شتاب دهیم

     

رییس جمهور ضرورت تسریع در عمران و آبادانی اقصی نقاط کشور را مورد تاکید قرار داد و اظهار داشت: ظرفیت و توانمندی ملت ایران بسیار عظیم و دهها برابر آن چیزی است که تاکنون شکوفا شده است بنابراین باید دست به دست هم به فعالیت های خود در راستای اصلاح امور و رفع مشکلات و موانع شتاب دهیم.

دکتر محمود احمدی نژاد در دیدار جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی دولت و مجلس را همدل و همراه یکدیگر دانست و تصریح کرد: امروز دولت و مجلس یک هدف مشترک را دنبال می کنند و آن پیشرفت و تعالی ایران اسلامی است و بدیهی است تقویت هر چه بیشتر همکاری و هماهنگی بین دو قوه ، بستر مناسبی را برای رسیدن به هدف مشترک فراهم می آورد.

رییس جمهوردر ادامه اظهارات خود  انتخابات 22 خرداد را نقطه عطف بسیار بلندی در تاریخ انقلاب و بشریت دانست و گفت: مردم در انتخابات اخیر به عزت ، پیشرفت ، اقتدار ، برادری ، همبستگی و عشق به ایران رای دادند.
دکتر احمدی نژاد جهانی بودن را از ویژگی های بارز انقلاب اسلامی دانست و با بیان اینکه انقلاب از ابتدا نظام حاکم بر جهان را به چالش کشیده و به طور پیوسته سیطره استکبار را در هم کوبیده است اظهار داشت: معتقدم انقلاب اسلامی تاکنون سیطره و انحصار نظام سلطه را در سه بخش سیاسی، علمی و تئوریک در هم شکسته است.

رییس جمهورخاطر نشان کرد:سیطره سیاسی نظام استکبار با پیروزی انقلاب اسلامی و به دنبال فروپاشی نظام دو قطبی و انحصار علمی در پی دستیابی ملت ایران به انرژی صلح آمیز هسته ای در همه شکسته شد.

دکتر احمدی نژاد گفت: شکل و روش و نتایج انتخابات 22 خرداد لیبرال دموکراسی آمریکا را که از آن به عنوان ابزار سلطه استفاده می شد در هم شکست و امروز شیوه حکومتداری ایران اسلامی به عنوان الگو در جهان مطرح شده است.
رییس جمهور با تاکید بر اینکه دشمنان قادر نیستند در حرکت رو به رشد ملت ایران تاثیر بگذارند، اظهار داشت: بالاترین حد نصاب مشارکت در جهان در انتخابات اخیر روی داد و همه دنیا فهمیدند که این انتخابات توانمندی و اقتدار جمهوری اسلامی ایران را مضاعف و چندین برابر کرده است.

وی افزود: چهل میلیون با اراده و آگاهانه به نظام اسلامی و آرمان های امام راحل رای دادند و اقتدار به وجود آمده از این آرا، فردا در مناسبات جهانی همه معادلات را به نفع ملت ایران رقم خواهد زد.

در ابتدای این دیدار حجت الاسلام والمسلمین ابراهیمی و خانم شریعتی در سخنانی به نمایندگی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی انتخاب مجدد دکتر احمدی نژاد با آرای بالا را به وی تبریک گفتند.دسته ها :
جمعه پنجم 4 1388
X