صفحه ها
دسته
وبلاگ

سایت

آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 193065
تعداد نوشته ها : 171
تعداد نظرات : 6
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان
جزئیات دردناک ضرب و شتم شهروند تهرانی در آشوبهای اخیر
تهران- محمدقاسمی ساکن تهران به همراه همسر خود که در اغتشاشات اخیر به شدت مجروح شده اند در مصاحبه ای با شبکه خبری ساعت 14 صداوسیما به بیان جزئیات آلام خود در جریان حملات آشوب طلبان پرداختند.
به گزارش روز یکشنبه گروه اخبار صوتی و تصویری ایرنا،قاسمی گفت:روز شنبه 30 خرداد ماه همراه همسر و پسرم مهمان داشتیم که قرار شد تا ایشان را به منزلشان در خیابان آزادی برسانم.
وی افزود: ناگهان متوجه شدم که ده متر جلوتر و عقب تر اتومبیل اینجانب توسط عده ای چماقدار نقابدار که برخی از آنان پارچه های سبز داشتند بسته شد.
همسر قاسمی در ادامه تائید اظهارات وی گفت: 2 موتور سوار که مقابل اتومبیل ما بودند وحشیانه به یک فرد بسیجی حمله کردند و وی را مضروب ساختند.
در این هنگام به سمت اتومبیل ما حمله ور شدند و شیشه های آنرا شکستند، کودک من که ترسیده بود به شدت گریه می کرد.
قاسمی در تائید گفته های همسر خود افزود: افراد موتور سوار به همراه تعدادی دیگر از اراذل و اوباش که هویت آنان را نمی دانم با نهایت بی رحمی به من حمله کردند و مرا پشت ماشین کشانده و با چوب و سلاح سرد مرا مضروب ساختند.
این شهروند تهرانی در افشای جنایات مدعیان دروغین قانون گرایی ادامه داد:اوباش با ضربات چاقو و کلاه کاسکت و چوب آنچنان ضربه ای زدند که بلافاصله ابروها و لبهایم ترکید و این افراد حتی به همسر و کودک خرد سال من نیز رحم نکرده و آنها را مجروح ساختند.
وی در ادامه افزود: نیروهای هلال احمر مرا به همراه خانواده ام در اتومبیل خودم انداختند و به بیمارستان منتقل ساختند.
قاسمی تصریح کرد:ای کاش این اتفاقات رخ نمی داد و این افراد فریب خورده اندکی به خود می آمدند و به نتیجه اعمال خود فکر می کردند.
وی در پایان خاطر نشان ساخت: بسیاری از خانواده ها با اتومبیل خود امرار معاش می کنند و تمام زندگی آنان از جابه جایی مسافر تامین می شود که با یک اقدام خرابکارانه ممکن است تمام هستی این افراد که وسیله نقلیه آنان است ، از میان برود.

دسته ها :
يکشنبه هفتم 4 1388
X