صفحه ها
دسته
وبلاگ

سایت

آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 192875
تعداد نوشته ها : 171
تعداد نظرات : 6
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان
کوثری: انگلیسی ها دنبال پروژه هر کس غیر از احمدی نژاد بودند
محمد اسماعیل کوثری نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: انگلیسی ها تلاش داشتند تا به هر صورت ممکن دولت نهم را کنار زده و شخص دیگری را روی کار بیاورند. آنها این موضوع را از پیش از عید نوروز و با راه اندازی شبکه بی بی سی فارسی آغاز کرده بودند.
محمد اسماعیل کوثری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار سیاست خارجی ایرنا با اشاره به برنامه ریزی گسترده انگلیسی ها برای ایجاد اغتشاش در ایران بعد از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری دهم اظهار داشت: بحث انگلیسی ها محدود به حوادث اخیر نبوده است. آنها برای ایجاد اغتشاشات از مدت ها قبل و با توجه به داشتن عناصر و گروهک هایی در داخل و همچنین استفاده از ایرانیان مخالف نظام جمهوری اسلامی که در این کشور ساکن هستند، برنامه ریزی کرده بودند.

نائیب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: انگلیسی ها تلاش داشتند تا به هر صورت ممکن دولت نهم را کنار زده و شخص دیگری را روی کار بیاورند. آنها این موضوع را از پیش از عید نوروز و با راه اندازی شبکه بی بی سی فارسی آغاز کرده بودند.

گفتنی است جمهوری اسلامی روز یکشنبه تعدادی از کارمندان محلی سفارت انگلیس را که در ناآرامی های اخیر در تهران دست داشتند، بازداشت کرد. جمهوری اسلامی همچنین در هفته گذشته دو تن از دیپلمات های انگلیسی را از ایران اخراج کرده بود.

هفته گذشته اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی جلسه ای ویژه با وزیر امور خارجه و دستیاران وی برای بررسی نقش انگلیس و عوامل آن در اغتشاشات اخیر ایران در مجلس شورای اسلامی داشتند.

دسته ها :
دوشنبه هشتم 4 1388
X