صفحه ها
دسته
وبلاگ

سایت

آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 192845
تعداد نوشته ها : 171
تعداد نظرات : 6
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان
بازداشت هما روستا در روزنامه اعتماد!
روزنامه اعتماد که روز گذشته با هیجان برگرفته از التهابات چند روز اخیر خبر دستگیری هما روستا را در اخبار خود آورده بود امروز این خبر را تکذیب کرد.
به گزارش ایرنا، این روزها خبر دستگیری بازیگران درصدر اخبار برخی مطبوعات قرار گرفته است. این در حالی است که بسیاری از این اخبار پایه و اساس نداشته و تنها بر اساس حدس و گمان در رسانه ای که مخاطب آن مردم هستند منتشر می شوند که این جای سئوال دارد.
روزنامه اعتماد دیروز در ستون پیدا و پنهان در خبری آورده بود: برخی از هنرمندان به دلیل برخی اتهامات دستگیر شدند. هما روستا از جمله این بازداشت شدگان است.
این روزنامه امروز در تکذیب این خبر آورده است: به دنبال چاپ خبری مبنی بر دستگیری هنرمندان و بازداشت هما روستا، روز گذشته پس از تماسی که روزنامه با وی داشت مطلع شدیم این هنرمند بازداشت نشده است که به این وسیله از ایشان عذرخواهی می کنیم.
اینکه روزنامه ای بدون منبعی موثق اقدام به نشر اکاذیب را در قبال هنرمندی نامی که آثار فاخری همچون از" کرخه تا راین" را در کارنامه بازیگری خود دارد مورد اتهام قرار داده و سبب تشویش اذهان عمومی و برانگیختن احساسات مردم هنر دوست می شود جای سئوال دارد؟ متاسفانه برخی نمی دانند که با نشر چنین اخباری تا چه اندازه می توانند در اغتشاشات موثر باشند. در جایی که مردم و مسئولین بدنبال آرامش هستند و می خواهند تا ایرانی آباد داشته باشند نشر این اکاذیب سبب می شود تا در اذهان مردم و بویژه جوانان و هنردوستان ابهاماتی بوجود آید که پایه و اساس آن خبری کذب است.
اینکه این روزنامه در پاسخی 2 سطری همه چیز را تمام شده فرض می کند در نوع خود جالب است. در جایی که با حیثیت یک هنرمند بازی شده و احساسات مردم به بازی گرفته شده است روزنامه اعتماد در 2 سطر تنها به این جمله بسنده می کند: از هما روستا عذر خواهی می کنیم.

دسته ها :
سه شنبه نهم 4 1388
X