صفحه ها
دسته
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 238726
تعداد نوشته ها : 109
تعداد نظرات : 6
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان

حالا که کارگران به آشوب نمی پیوندند پس زنده باد قره العین بهایی! (خبر ویژه)

«کمیته کارگری دفاع از آرای مردم» از طریق ارگان رسمی سازمان «سیا» اعلام موجودیت کرد! رادیو فردا ارگان رسمی سازمان سیا از طریق مصاحبه با یکی از عناصر ضدانقلاب مقیم نروژ به نام صادق کارگر اعلام کرد؛ اکنون که انتخابات انگیزه ای برای مبارزه شده، ما هم احساس کردیم الان بهترین زمان است که ما هم از دموکراسی دفاع کنیم و حقوق معوق مانده اجتماعی، سیاسی و صنفی را دنبال نماییم.
در اقدامی هماهنگ و به طور همزمان، رادیو ضدانقلابی «زمانه» و دویچه وله نیز سراغ عناصر ضدانقلاب چپ که اکنون آمریکایی شده اند رفتند. رادیو زمانه و دویچه وله با فردی به نام کوهستانی که در کانادا مشغول مبارزات کارگری! است گفت وگو کردند و خواستار راه انداختن اغتشاش در ایران شدند.
این عنصر ضدانقلاب از ارتباط با برخی محافل داخلی خبر داد اما اعلام کرد از بردن نام آنها معذور است. وی در عین حال درباره امکان اعتصاب گفت: این بحثی خام و زودرس است. در شرایط فعلی این کار عملی نیست. ما البته تلاش کرده ایم ایران را کشوری دارای مشکلات کارگری معرفی کنیم.
وی سپس با حمله به کارگران به خاطر عدم همراهی با آشوبگران گفت: امروز جنبش ما واقعا جنبشی زنانه است. بسیاری از فعالان کارگری ما می گویند ای کاش مردان ما درایت و شجاعت زنان را داشتند(!)
کوهستانی همچنین به خاطر خالی نبودن عریضه به ستایش از قره العین زن بهایی مزدور انگلیسی ها که در روزگار قاجار می زیست، پرداخت!
تلاش برای همراه کردن کارگران در پروژه های ضدانقلابی، سناریویی است که جریان های وابسته به قدرت های بیگانه در 03سال گذشته بارها در پیش گرفته اما همواره دست از پا درازتر برگشته اند.


دسته ها :
شنبه سیزدهم 4 1388
X