صفحه ها
دسته
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 238772
تعداد نوشته ها : 109
تعداد نظرات : 6
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان

ثمره هاشمی: طرفداران ابطال انتخابات به دنبال حضور ناظران خارجی در انتخابات بودند

مشاور ارشد رئیس جمهور و رئیس ستاد انتخاباتی احمدی نژاد در انتخابات دهم ریاست جمهوری گفت: طرفداران ابطال انتخابات به دنبال حضور ناظران خارجی در انتخابات بودند.
سید مجتبی ثمره هاشمی جمعه شب در همایش تشکر از فعالان ستادهای حمایت مردمی احمدی نژاد در استان مازندران با ارسال و ابلاغ پیام رئیس جمهور به اعضای جلسه و همایش اظهار داشت: مردم ایران در انتخابات، حماسه ای بزرگ خلق کردند که مازندران پرچمدار حماسه بزرگ در 22 خرداد لقب گرفت.
وی با تأکید بر اینکه رفراندوم جمهوری اسلامی ایران در 22 خرداد تکرار شد، تصریح کرد: صحنه انتخابات در ایران در این دوره یک صحنه استثنایی بود.
ثمره هاشمی خاطرنشان کرد: در تاریخ انقلاب، این انتخابات به دلیل کثرت حضور و هم به لحاظ آرایش سیاسی و نوع تبلیغات ویژه و استثنایی بود.
ثمره هاشمی با انتقاد از کسانی که نگذاشتند این شیرینی حضور به مذاق مردم خوشایند باشد، افزود: ذائقه مردم با تلاش عده ای با اتهام بی مورد تلخ شد.
ثمره هاشمی با اشاره به اینکه مردم بعد از سخنان رهبری خیلی نجابت به خرج دادند، بیان داشت از ابتدا تا انتهای کار انتخابات با حضور مردم اتفاق افتاد.
وی با تأکید بر این نکته که این عده باید برای خسارت ها پاسخگو باشند، یادآور شد: خسارت به حیثیت ملت ایران در سطح جهان باید پاسخ داده شود.


دسته ها :
يکشنبه بیست و یکم 4 1388
X