صفحه ها
دسته
وبلاگ

سایت

آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 193172
تعداد نوشته ها : 171
تعداد نظرات : 6
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان
خودکشی (گفت و شنود)

گفت: روزنامه لبنانی «السفیر» نوشت بیانیه 8 کشور صنعتی (گروه جی8) آشکارا نشانه آن است که آمریکا و متحدانش نتیجه انتخابات ایران را پذیرفته اند.
گفتم: مگر می توانستند نپذیرند.
گفت: روزنامه السفیر به نقل از مقامات و تحلیل گران غربی نوشته است؛ درخواست مذاکره با ایران که در بیانیه گروه جی8 آمده است نشان می دهد آمریکا و کشورهای اروپایی متوجه شده اند، تبلیغات آنها علیه انتخابات ایران بی حاصل بوده و باید واقعیت ها را بپذیرند.
گفتم: حیوونکی گروههای ضدانقلاب فراری و سرمایه داران و جریانات غربگرای داخلی را بگو که از حمایت آمریکا و اسرائیل و اروپا چقدر ذوق زده شده بودند!
گفت: از نظر آمریکا و متحدانش گروههای ضدانقلاب و جریانات غربگرای داخلی باید خودشان را فدای آمریکا و اسرائیل کنند که کرده اند نه این که آمریکا برای حمایت از آن ها خودش را به خطر بیندازد.
گفتم: یک مرد انگلیسی تعریف می کرد که؛ سرانجام با نامزدم الیزابت به این نتیجه رسیدیم که خودکشی کنیم. شب تاریک بود روی پل رودخانه تایمز رفتیم، نامزدم خودش را به درون رودخانه پرت کرد و من... آه، هوا خیلی سرد بود، باران می بارید، یقه بارانی ام را بالا کشیدم... احساس کردم بعد از مرگ الیزابت به یک فنجان قهوه داغ احتیاج دارم!

دسته ها :
دوشنبه بیست و دوم 4 1388
X