صفحه ها
دسته
وبلاگ

سایت

آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 193170
تعداد نوشته ها : 171
تعداد نظرات : 6
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان
اشتهاردی:موسوی و خاتمی علیه روزنامه ایران اقامه دعوا کردند
مدیرمسئول روزنامه ایران گفت:تاکنون 6 شکایت از طرف ستاد انتخاباتی آقای میرحسین موسوی به امضای"قربان بهزادیان نژاد"علیه روزنامه ایران به شعبه دوم دادسرای کارکنان دولت ارجاع شده ضمن آنکه آقای محمد خاتمی هم در شکایت دیگری به طرح دعوا علیه روزنامه ایران پرداخته است.
کاوه اشتهاردی مدیرمسئول روزنامه ایران که در گفت وگو با ایرنا سخن می گفت ضمن اعلام این مطلب افزود:برای تمام مطالب منتشر شده در روزنامه ایران مستندات دقیقی در اختیار داریم که قطعا به دادگاه ارایه خواهد شد.
مدیرمسئول روزنامه ایران قضایای پس از انتخابات را عامل نمایان شدن روحیه شبه دیکتاتوری و اثبات التزام نداشتن و عدم پایبندی و احترام این کاندیدا به قانون و جریان آزاد اطلاعات ارزیابی کرد و گفت : با اغتشاشات صورت گرفته و نپذیرفتن رای و اراده مردم توسط جریان مزبور ، ماهیت واقعی این عناصر افراطی افشا شده و با بی اعتبار شدن چهره آنها در نزد افکارعمومی ؛ اگر هر فرد دیگری جای ایشان بود لااقل پس از اطلاع از اعترافات تکان دهنده همفکران خود ، تا بیست سال سکوت کرده و دیگر از خانه بیرون نمی آمد.
وی افزود : بدون شک در دادگاه فقط به پاسخگویی به ادعاهای شاکیان بسنده نکرده و درباره ایشان حرفهای بسیاری را که بنا به ملاحظاتی تاکنون از انتشار آنها خودداری شده ، بازگو خواهیم کرد.
مدیرعامل موسسه فرهنگی - مطبوعاتی ایران در پایان گفت : آقای موسوی بهتر است در همین مرحله تکلیف خود را با دادگاه نیز مشخص کند ؛ نکند مانند رفتاری که در انتخابات بروز داد ، اگر بعد از صدور رای دادگاه ، نظر بازپرس و قاضی مورد رضایت او نبود ، قوه قضائیه را هم زیر سئوال برده و متهم به تقلب کند!

دسته ها :
سه شنبه بیست و سوم 4 1388
X