صفحه ها
دسته
وبلاگ

سایت

آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 192803
تعداد نوشته ها : 171
تعداد نظرات : 6
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان
نمایش گنجی با خوانندگان لس آنجلسی هم تکمیل نشد
نیویورک - یک فراخوان گسترده و حتی کمک گرفتن از خوانندگان لس آنجلسی هم نتوانست ایرانیان هوشمند مقیم آمریکا را وارد نمایش اکبر گنجی در مقابل سازمان ملل کند.
دولت آمریکا همه امکانات لازم را برای برپایی این نمایش فراهم کرده بود اما در نهایت این نمایش با حدود 50 نفر برگزار شد که بخش عمده ای از آنان نیز خبرنگاران , عکاسان و فیلمبردارانی بودند که به این نمایش دعوت شده بودند.
شبکه تلویزیونی سی ان ان , یکی از خبرنگاران خود را در محل مستقر کرده تا به پخش گزارش بپردازد اما با توجه به نبود جمعیت او تا ساعت 12 چهارشنبه به وقت نیویورک , به مصاحبه ای با گنجی بدون نشان دادن شرکت کنندگان , اکتفا کرد.
در دو هفته اخیر شماری از رسانه های فارسی زبان بویژه رادیو فردا که بودجه آنها از سوی سازمان جاسوسی آمریکا تامین می شود , تبلیغات گسترده ای را برای کشاندن ایرانیان به این نمایش انجام داده بود.
این رسانه ها حتی سعی کرده بودند برای کشاندن ایرانیان مقیم آمریکا به این نمایش , شماری از خوانندگان لس آنجلسی را به نیویورک بیاورند که این حربه هم کارساز نبوده است.
در تبلیغات گفته می شد که قرار است شرکت کنندگان اعتصاب غذا هم داشته باشند اما فراهم بودن بساط غذا و نوشیدنی های متنوع در حاشیه این مراسم، برای برگزار کنندگان آن امکان پذیرنشد.

دسته ها :
پنج شنبه اول 5 1388
X