صفحه ها
دسته
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 238700
تعداد نوشته ها : 109
تعداد نظرات : 6
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان
رئیس دادگستری استان: چند عملیات بمب گذاری در سیستان و بلوچستان خنثی شد

رئیس کل دادگستری سیستان و بلوچستان گفت: با اعترافات اعضای دستگیر شده گروهک تروریستی عبدالمالک ریگی چند عملیات بمب گذاری در محافل و مجالس عمومی خنثی شد.
حجت الاسلام والمسلمین ابراهیم حمیدی دیروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در زاهدان گفت:
خنثی شدن چند بمب گذاری در محافل و مجالس عمومی، کشف خانه های تیمی و مقدار زیادی مواد منفجره در سیستان و بلوچستان، براساس اعترافات اعضای دستگیر شده گروهک عبدالمالک ریگی بوده است.
وی با بیان اینکه مقدمات اجرای حکم اعدام عبدالحمید ریگی برادر عبدالمالک ریگی در حال انجام است، افزود: تحقیقات یکی از مراجع امنیتی اطلاعاتی استان سیستان و بلوچستان در مورد یک سری اطلاعات و کیس های جدید در ارتباط با این گروهک تروریستی، هنوز تمام نشده است و برای تکمیل تحقیقات به عبدالحمید ریگی نیاز دارند.
رئیس کل دادگستری سیستان و بلوچستان گفت: اطلاع پیدا کردن از اهداف و برنامه های این گروهک در زمینه مسائل تخریبی، مهم ترین دستاوردی بود که از اعترافات عبدالحمید ریگی برادر شرور عبدالمالک ریگی و سایر اعضای دستگیر شده این گروه به دست آمد.
حمیدی تصریح کرد: در هفته اخیر 13نفر از عوامل اصلی گروهک تروریستی عبدالمالک ریگی در زندان زاهدان اعدام شدند.
وی از سایر افرادی که در این گروه همکاری می کنند یا وابستگی به این گروه دارند خواست به صورت خود معرف به آغوش ملت برگردند که این خود نیز موجب تخفیف در مجازات آنها می شود.

دسته ها :
پنج شنبه اول 5 1388
X