صفحه ها
دسته
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 238684
تعداد نوشته ها : 109
تعداد نظرات : 6
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان
جبهه موسوی به سرنوشت حزب کروبی منتهی خواهد شد

خبرگزاری فارس: عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس، تصور موسوی مبنی بر حمایت همه رای دهندگان از تشکیل جبهه سیاسی را بزرگترین اشتباه وی دانست و گفت: این اشتباهی بود که کروبی نیز آن را مرتکب شد و کروبی در تشکیلات و حزب توفیقی به دست نیاورد.


 

محمد‌رضا ملکشاهی راد در گفتگو با خبرنگار سیاسی باشگاه خبری فارس «توانا» با اشاره به خواسته موسوی برای تشکیل جبهه سیاسی گفت: اگر چنانچه موسوی برای تشکیل جبهه‌ای در چارچوب قانون خود را آماده کرده است، همه احزاب و گروه‌ها از آن استقبال می‌کنند اما چنانچه بخواهد در جامعه ترویج بی‌قانونی کرده و فضا را متشنج کند، موفق به تشکیل جبهه سیاسی نخواهد شد.
ملکشاهی افزود: بحث جبهه تشکیلاتی روحیات خاصی را می‌طلبد که هر کسی آن را ندارد و به نظر بنده موسوی هیچگاه در تشکیل جبهه سیاسی موفق نخواهد شد.
وی ضمن بیان اینکه جبهه سیاسی موسوی در صورت تشکیل، انشقاق جدیدی را در جریان اصلاحات به وجود خواهد آورد، گفت: اهداف همه این افراد به دست آوردن قدرت و موقعیت‌های سیاسی است و به همین دلیل هرگز نمی‌توانند با هم در یک جبهه حضور پیدا کنند.
عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس با تاکید بر این مطلب که وحدت نظر در جامعه اسلامی با توجه به باورهای دینی و اعتقادی است، گفت: در جامعه دینی نقطه مرکزی خدا است ولی اگر جامعه به سمت قدرت‌های مادی پیش برود، هیچگاه نمی‌تواند نقطه‌ وحدت داشته باشد چرا که در تقسیم قدرت، اختلاف نظر به وجود می‌آید.
ملکشاهی شرط ترمیم چهره شکست خورده جبهه اصلاحات را تغییر شعارها و منش‌های آنان دانست و خاطرنشان کرد: تند‌ترین حالت از طرف اصلاح‌طلبان این بار از سوی آقای موسوی است و اطرافیان موسوی در تند‌ترین شکل آن بی‌قانونی و هرج و مرج را در کشور ترویج می‌ کنند و اگر این جبهه موفق به تشکیل شود، قطعا این بار تند‌تر از قبل خواهد بود.
نماینده مردم ایلام در مجلس تاکید کرد: توقع مردم از سیاسیون برخوردهای منطقی، رفتن به سمت و سوی توسعه و استقلال طلبی است، در حالی که شعارهای این افراد غیر از این است و قطعا مردم از آنها استقبال نمی‌کنند.
وی با اشاره به حمایت حزب کارگزاران از تشکیل این جبهه گفت: حزب کارگزاران با پشتیبانی هاشمی با این اقدام خود قصد دارد مهر تاییدی بر حمایت‌های آقای هاشمی به تشکیل این جبهه وارد کند.
ملکشاهی در پایان خاطرنشان کرد: قانون شکنی‌هایی از سوی موسوی و اطرافیانش در دوران انتخابات رخ داد که به پشتیبانی و دلگرمی حمایت‌های هاشمی از آنها بوده است.


دسته ها :
جمعه دوم 5 1388
X